Страхування і банківське право

Страхування і банківське право - послуги фінансових установ, послуги банків чи страхових компаній.

У сучасному суспільстві багатьом з нас доводилось користуватися послугами фінансових установ, частіше за все це послуги банків чи страхових компаній. При користуванні фінансовим послугами іноді доводиться стикатися з наданням неякісних послуг, з відвертим порушенням умов договору чи зловживанням своїми правами.

Відносини із фінансовими установами є доволі складними: великі об’єми, специфічні умови та термінологія договорів, приховані та заплутані права та обов’язки сторін, часто такі відносини оформлюються декількома договорами: основним та похідними та багато іншого. Доволі часто складаються ситуації, що фінансові установи виконують свої обов’язки за договором тільки після звернення до суду. Відносини з будь якою фінансовою установою потребують професійного підходу фахівця.

Партнери нашої компанії мають достатній досвід роботи з фінансовими установами. Найліпших результатів у співпраці з фінансовими установами можливо досягти у разі, якщо юриста залучають на стадії укладення договору.

Партнери нашого об’єднання допоможуть Вам прийняти виважене рішення з будь яких юридичних питань:

  • Зроблять правовий аналіз договору;
  • Забезпечать юридичний супровід укладення договору;
  • Забезпечать правову допомогу у перемовинах та укладення договорів з банківськими установами, що до реструктуризації кредитної заборгованості чи надання кредитних канікул;
  • Забезпечать правову допомогу що до повернення депозиту;
  • Допоможуть зібрати необхідні документи та оформити документи для звернення до страхової компанії у разі настання страхової події;
  • Підготують необхідні документи для звернення до суду та представлять інтереси фізичних та юридичних осіб у суді;
  • Забезпечать супровід справи у виконавчому провадженні.